Stewards

EMPLOYER STEWARD
Bldg Trades CU - Maple Grove Branch Amie Adamson
Bldg Trades CU - Bloomington Branch Mary McFarlane
Bureau of Engraving Instructors Dana Mongoven
Carpenters Credit Union Maureen Gillian
Construction Trades Group: Cement Masons 633 JATC Shannon Rotz
Construction Trades Group: Mpls Electrical JATC Anna Marx
CenterPoint Energy Metro Terrie Bares
CenterPoint Energy Metro Brad Best
CenterPoint Energy Metro  Sheila Dehne
CenterPoint Energy Metro  Jeff McCullough 
CenterPoint Energy Metro  Casey Morrissette 
CenterPoint Energy Metro  Anna Waldron 
CenterPoint Energy Mankato Sue Hewitt
CenterPoint Energy Mankato Amy Segal
CenterPoint Energy Mankato David Kirchner
HealthPartners - Click here for full list
IBEW 292 Gayle Fish
IBEW 292 Fringe Sharon Haferkorn
IBEW 292 Fringe Wendee Lock
Independent School District 16 Clerical Noreen Johnson
Independent School District 16 Clerical Maria Norman
Independent School District 16 Clerical Katie Long
Independent School District 16 Para's Linda Kennedy
Independent School District 622 Ed Assts Mary Laviolette
Independent School District 622 Clerical Erin Henderson
Independent School District 622 Clerical  Theresa Kohner
Independent School District 622 Clerical Lori Smoyer
Independent School District 833 (Chief Steward) Linda Daly
Independent School District 833 Lynn Deiman
Independent School District 917 Ann Wengeler
Kemps, LLC Dave Morem
Laborers Local 563 Sara Nohrenberg
Law Enforcement Labor Services Len McFarland & Adam Burnside
Law Enforcement Labor Services Clerical Therese Wesley
M.A.P.E. Kathy Fodness
M.A.P.E. Daniel Engelhart
M.A.P.E. David Hearth
M.A.P.E. Dave Kamper
M.A.P.E. Kelly Ahern
Minneapolis Institute of Arts (Chief Steward) Debra Hegstrom
Minneapolis Institute of Arts Leslie Ory-Lewellen
Minneapolis Institute of Arts Debra Hegstrom
Minneapolis Institute of Arts Joseph Doherty
North Central States Regional Council of Carpenters Sue Malcolm
Operating Engineers Local 49 Training Mary Kay Anderson
Operating Engineers Local 49 Jeanne Lyke
Operating Engineers Local 49 Outlying Offices Maranda Puetz & Patricia Callahan
Operating Engineers Local 70 Scott Marsyla
SEIU Healthcare Minnesota Kristine Hakala
Special School District 6 Eileen O'Rourke
Special School District 6 Rose Krumrie
St. Paul Federal Credit Union Eddie Kasan
St. Paul Federal Credit Union Talia Jones
Teamsters Local 320 Suzanne Slawson
TruStone Financial Federal Credit Union Susan Knudsen
TruStone Financial Federal Credit Union Jamese Robinson
TruStone Financial Federal Credit Union Paula Menth
TruStone Financial Federal Credit Union Brittany Dobbins
Twin City Pipe Trades Service Association Laurenda Roney
UFCW Local 1189 Michael Dreyer
Union Bank & Trust Theresa Fuhrmann
Union Bank & Trust Michelle Thielen
Wilson McShane (Bloomington) Candice Frank
Wilson McShane (Bloomington) Shayla Mack
Wilson McShane (Missouri) Stacy Smith
Wilson McShane (Kansas) Bev Wiley
Zenith Administrators - Minneapolis Christy Albarado
Zenith Administrators - Minneapolis Robbin Ersbo
Zenith Administrators - St. Louis Kim Higgins